Eryaman' da Banyo- Tuvalet ve Mutfak Tezgah Üstü Fayans Uygulaması

Eryaman' da Banyo- Tuvalet ve Mutfak Tezgah Üstü Fayans Uygulaması
  • 2018-10-11 13:49:54
  • Eryaman / ANKARA
  • 5245

Eryaman' da Banyo- Tuvalet ve Mutfak Tezgah Üstü Fayans Uygulaması


Ankara' nın güzide yerleşim yerlerinden birisi olan Eraman semtinde Şehmuz Bey ' in evinin Banyo Tuvalet ve Mutfak Tezgahüstü Fayans uygulaması


Ankara nın güzide yerleşim yerlerinden birisi olan Eraman semtinde Şehmuz Bey in evinin Banyo Tuvalet ve Mutfak Tezgahüstü Fayans uygulaması badana ustası ekibi olarak düzgün ve itinalı şekilde yapılarak kendilerine vaktinde teslim edilmiştir.

Fayans uygulamasına geçilmeden önce hazırlık olarak tesisat borularının geldiği yerler ve oynayan, kırık, çatlak bölgeler sıvacımız tarafından onarılarak fayans yapıştırmaya hazır hale getirilmiştir.

Daha sonra fayans üstü fayans uygulaması yapıldığı için uygun saydam yüzey astarı ile fayans yüzeyinin tutuculuğu artırılmış ve daha sonra montaj uygulamasına geçilmiştir. Şehmuz bey ve ailesinin kendi zevk ve tarzlarına göre beğenip seçtikleri 22,5 x 50 ebatlarında duvar fayanslarını banyo ve tuvalet konumuda dikkate alınarak ekibimiz tarafından yapılmıştır.

Zemin fayansları da 40x 40 ölçülerinde beğenilmiş olup banyoda süzgece göre eğim verilerek kusursuzca yapılmıştır.

Mutfak tezgahı fayansları ise 30 x 60 ölçüleride beyaz ve hafif kabartmalı modern bir yapıda seçilip standart ölçülerinde yapılmıştır.

En son aşama olarak da slikon katkılı flex gri renkte derz dolgu uygulamasıda yapılarak duvar ve zemin fayans işimiz tamamlanmıştır.

Şehmuz Bey ve ailesine badana ustası ekibini tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz. Her zaman en kaliteli işçilik ve en ekonomik fiyat seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Garantili işçilik, profesyonel ekip ve sorunsuziş teslimatı. Aradığınız ve beklediğiniz bütün avantajlar badana ustasıekibi olarak bünyemizde mevcuttur.

Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş


Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>