Ankara Cebecide Asma Tavan Ve Boya İşi

Ankara Cebecide Asma Tavan Ve Boya İşi
  • 2018-12-02 16:32:07
  • CEBECİ / ANKARA
  • 23703

Ankara Cebecide Asma Tavan Ve Boya İşi


Ankara Cebecide Asma Tavan Ve Boya İşi – Ankara Cebecide Daire Dekorasyonu – Cebecide Asma Tavan İşleri – Cebecide Daire Dekorasyon İşleri


Ankara Cebeci de Asma Tavan Ve Boya İşi – Ankara cebecide Rüstem bey in ev dekorasyon işine badana ustası ekibi olarak başlanıldı. Salonda Led ve spot sistemi alçıpan uygulaması ile salon tavan ortasına led ve spotlu asma göbek uygulaması.

Ankara Cebeci de Rüstem Bey’in Evinde Odalarda Kartonpiyer ve Çıta Uygulamaları

Odalardaki kartonpiyer ve çıta işleri profesyonel ustalarımız tarafından özenle yapılmıştır. Ayrıca evin boyasında kullanılan buz beyazı ve hayal pembe renk kombinasyonları mekana genişlik ve ferahlık kazandırmıştır.

Ankara Cebeci de Koridorda Kemer Uygulaması

Yine aynı şekilde Rüstem Bey in evinin koridorunda yapılan kapı kemer uygulaması.

Koridora yapılan kapı kemeri ile dar ve uzun olan evin koridoru genişlik ve görünüm olarak modern bir yapıya sahip olmuştur.

Badana ustası, evlerinizi ve mekanlarınızı istediğiniz tarzda dekore ederek daha ferah ve modern bir şekilde yaşamanıza yardımcı olur.

Rüstem bey ve ailesine mutlu yuvalarında bir ömür boyu sağlıklı ve huzur içinde yaşamaları dileğiyle, badana ustası ekibini tercih ettiği için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Badana Ustası

Ankara’nın her semtinde boya badana başta olmak üzere her türlü tadilat ve dekorasyon işleriniz profesyonel olarak ekonomik fiyatlarla yapılır.

Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş


Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>