Ankara Altındağ Komple anahtar teslimi dekorasyon uygulaması

Ankara Altındağ Komple anahtar teslimi dekorasyon uygulaması
  • 2018-09-21 00:22:41
  • Altındağ / Ankara
  • 23719

Ankara Altındağ Komple anahtar teslimi dekorasyon uygulaması


Ankara' nın Altındağ bölgesinde Nigar Hanım ve ailesinin evinide dekore ederek son hız devam etmektedir. Asma tavan, Laminant Parke, kombi tesisatı


Komple anahtar teslimi dekorasyon uygulaması işimiz , Ankara' nın Altındağ bölgesinde Nigar Hanım ve ailesinin evinide dekore ederek son hız devam etmektedir.

Öncelikle Nigar Hanım ve ailesine badanaustası ekibini tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.

Asma tavan, Laminant Parke, kombi tesisat ve montajı da dahil olmak üzere, badana ustası ekibi tarafından yapılan bu mekan, sıcak ve huzur dolu bir aile yuvası haline gelmiştir.

Yaptığımız sözleşme şartlarına harfiyen uyan firmamız, en kaliteli ve modern malzeme, garantili ve ekonomik fiyat seçenekleri ile de müşterimize büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Her branşta uzman ve kalifiye elemanlarımız ile koordinasyonlu ve düzenli çalışma sistemimiz sayesinde hiç bir problem yaşamadan sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde işlerimizi yaparak sözümüzü tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Öncelikli olarak su tesisatı ve elektrik işleri tamamlandı, ardından alçıpan ekibimiz asma tavan ve asma göbek uygulamasını büyük bir özenle bitirdiler. Bu arada 7 adet Lake kapılarımızın atelye de imalatına başlandı. Fayans ve kartonpiyer ile stropiyer tavan kaplama işlerimiz son hız devam etti. Duşakabin ve banyo - tuvalet metal asma tavan işlerimizi fayans imalatı bittikten sonra kısa sürede yaptık.

Kombi, gaz ve su tesisatı öncelikli olarak bitirildikten sonra, en son aşama olarak Tavan - duvar istenilen renk te boyanarak, koridor ve mutfak laminatı da bitirilerek iş teslim edilmiştir.

BadanaUstası ekibi her türlü anahtar teslimi dekorasyon işleriniz için her zaman yanınızda. İşleriniz için teklifleri alırken Bizden teklif almadan karar vermeyin.

Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş


Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>