Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı

Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı
Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı
Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı
Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı
Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı ankara
  • 2018-11-16 18:54:02
  • ANKARA
  • 9953

Komple Sıhhi Tesisat işleri Ankara su tesisatı

Ankara Sıhhi Tesisat Tamiri işlerinizde uzman ekiplerimiz her türlü tamirat ve yenileme hizmeti vermektedir. Su tesisatı , kalorifer , petek ve doğalgaz tesisatlarınızı garantili yapalım


Her türlü sıhhi tesisat işlerinizde konusunda uzman personelimiz ve garantili hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz. Sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, temiz su tesisatı, pis su tesisatı, kalorifer tesisatı, petek tesisatı, doğalgaz tesisatı işlerinizide ihtiyacınıza göre garantili bir şekilde yenileme ve bakım yapıyoruz. Mekanlarınızda mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşam sürdürebilmenize yardımcı oluyoruz.

Su tesisatı konusunda Ankara ve çevresinde yaptığımız işlerimizde %100 müşteri memnuniyeti ve hizmet garantisi veriyoruz.

En önemli ve zorunlu altyapı çalışmalarının başında gelen su tesisatı döşeme uygulaması şüphesiz uzman ekiplerin elinden çıkması gereken bir iştir. Yanlış yapıldığında telafisi ve tamiri çok zor ve maliyeti yüksek bir iştir. Hem su tesisatı ile ilgili bilgi edinmek hemde fiyatlandırma için Ankara nın her bölgesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Mutfak Tıkanıklığı, Çeşme Batarya Klozet Musluk Değişim Tamir, Su Kaçağı, Tecrübeli Ekip, Uygun Fiyat, 7/24 Hizmet badana ustasında. Çankaya da komple sıhhi tesisat işlerinizde güvenilir adres. Çeşme Tamiri, Su Tesisatı, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Sıhhi Tesisat, Kanal açma, Lavoba Açma, Gider Açma, Kırmadan Dökmenden Su Kaçağı Tespiti, Pis Su Kaçakları, Temiz Su Kaçakları, Çatı Akıntısı, Rögar tıkanıklığı, Kanal Görüntüleme, Klima Temizliği işleri.

Tıkanıklık açma, kaçak tesbiti, klozet bakımı ve montajı, tıkalı gider açma işlerinizde bir telefon kadar yakınız. Haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz.

Komple Sıhhi Tesisat su tesisatı işlerinizde çankaya da ; Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, su tesisatı bakımı gibi ihtiyaçlarda ilk tercihiniz. Su sızıntılarını kırmadan, dökmeden son teknoloji ekipmanlarla tespit edip onarıyoruz. 7/24 Kesintisiz Hizmet almak için irtibat kurabilirsiniz.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>