Tavan ve Duvar Çıta Süslemeleri

Tavan ve Duvar Çıta Süslemeleri
badana ustası blog
  • 2018-09-23 17:19:25
  • 1544

Tavan ve Duvar Çıta Süslemeleri


Tavan ve Duvar Çıta Süslemeleri Ustası Ankara Alçı ve stropiyer tavan çıta Alçı Ve Stropiyer Tavan Çıta – Duvar Bordür Çalışmaları Nasıl Yapılır.

Duvar Bordür Çalışmaları Nasıl Yapılır

Alçı Stropiyer Bordür Modelleri Ve Fiyatları

Alçı Ve Stropiyer Tavan Çıta – Duvar Bordür Çalışmaları Nasıl Yapılır

Evlerinizde, süs ve dekorasyon adına aksesuar olarak ortamı güzelleştirmek ve daha bir estetik görünüme sahip olması için uygulanan işlerin başında, alçı ve stropiyerden üretilen dekor malzemelerinin uygulaması gelir.

Bu ürünler hem çok çeşitliliği hemde uygulamadaki kolaylıklarıyla siz değerli müşterilerimize çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Tavan Çıta

Örnek olarak, evinizdeki kolon ve kirişlerin çokluğundan ve bunların görüntüsünden şikayetçiyseniz alçı ve stropiyer çıta uygulamaları ile, sizi rahatsız eden görüntülerden kurtulabilir, evinizin içindeki kolon ve kirişler çok modern ve dekoratifbir görüntüye sahip olabilirler.

Bunun yanında tavana uygulanan çıta modelleri, duvarlar’da yapılan estetik ve süslü alçı ve stropiyer bordür çalışmaları farklılığınızı yansıtacak önemli uygulamalardır.

Duvar Bordür Nasıl Yapılır

Birkaç örnek sayacak olursak günümüzde artık kartonpiyer’siz ev yok denecek kadar az. Ama bu kartonpiyer’in tavandan 25-30 cm uzağından yapılan bir tavan çıta uygulaması ve kartonpiyer ile çıta arsındaki boşluğu’da duvar rengine boyamak evinizin bir anda havasını değiştirecek ve alışılmışın dışında hoş bir görüntü kazandıracaktır.

Kolon ve kirişlere yapılan çıta ve stropiyer çerçeveler, araları duvar ana rengine uyumlu renklerle boyanarak daha bir farklı görüntü yakalanabilir.

Alçı ve stropiyer tavan çıta köşeleri ile dönüşler süslenirse yapılan iş bütünlük ve modernlik kazanmış olur.

Duvar Bordür Çalışmaları

Şunu unutmamak gerekir’ki, yapılan alçı ve stropiyer dekorasyon uygulamalarında işin tamamlayıcısı her zaman boya renkleridir.

Duvarda uygulanan alçı ve stropiyer bordürlerde çok çeşitliliği ve estetik güzellikleri ile göz kamaştıran ürünlerdir.

Evlerinizin koridor ve salonlarının duvarlarına uygulandığında gelen misafirlerinizin hiç’de alışık olmadıkları bir dekoratif manzara ile karşılaşıp şaşırdıklarına şahit olacaksınız.

Uygulanan duvar bordürlerinin altı açık, üstü’de koyu renge boyanan duvarlarda çok daha hoş durduğunu söyleyebilirsiniz.

Badana ustası arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Çıta Çalışmaları

Bunun yanında çok değişik ve zarif lamba göbeklerinde bu dekoratif bütünlüğü tamamlayan önemli detaylardan sayılırlar.

Badanaustasi.com ücretsiz keşif ve yerinde değerlendirme prensibi ile çağırdığınızda evlerinize misafir olup, sizlere istediğiniz dekoratif uygulamanın ölçüsünü ve en uygun fiyat listesini çıkarıp sizlere sunmaktadır.

Yapmayı söz verdiğimiz her işinizi uzman ekip ve ustalarımız ile söz verilen günde sizlere teslim etmek ve bu yolla takdirinizi kazanmak bizlere ayrı bir gurur ve onur verecektir.

alçı çıta, tavan alçı çıta modelleri, tavan çıtası,alçıdan çıtalar, çıta alçı tavanlar için, stropiyer tavan çıtaları, strafor tavan çıtaları, köpük tavan çıtaları, tavan çıta işçilik fiyatları, çıta alçıdan işçilik malzeme, fiyat tavan çıtası, tavan çıtası nasıl yapılır, tavanlara alçı çıta yapmak, çıta nasıl boyanır, alçı ve stropiyer tavan çıtaları, ankara tavan çıtaları, stropiyer tavan çıtası almak istiyorum, tavan çıta ustası, ankara alçı tavan çıtası ustaları


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>