Led ve spotlu alçıpan tavan sistemleri Ankara

Led ve spotlu alçıpan tavan sistemleri Ankara
badana ustası blog
  • 2018-09-25 17:15:40
  • 600

Led ve spotlu alçıpan tavan sistemleri Ankara


Ankara or-an sitesi semtinde İlkay hanımın salonunda led ve spotlu alçıpan asma tavan uygulaması işine badana ustası ekibi olarak başlanıldı.. İlk olarak salondaki eşyaları ambalajlayarak ve taban parkelerini naylon brandayla kapatarak muhafaza altına alındı. alçıpan sistemini tavandan 15 cm düşürerek ve genişliğini’de 35 cm olacak şekilde ayarladıktan sonra tavan profilerimizi’de duvardan ve tavandan matkap ile delerek dübel ve vida yardımıyla sabitledik.

Daha sonra’da alçıpanları bu sisteme vidalayarak asma tavan uygulamasını sonlandırdık.

Tavan sistemimize estetik açıdan güzellik katması için, ve düz bir görünüm sağlaması açısından alçı köşe profilleriyle alçısını çekerek tam istenilen ölçülerde ve düzlükte tavanımızı bitirmiş olduk.

Şerit led ve spotları uzman elektrik personelimiz, belirlenen ölçülerde sistemin içine yerleştirip kablo tesisatlarını’da bağladıktan sonra sistemi çalışır hale getirmiştir.

En son aşama olarak’ta komple alçısı çekilip zımparası yapıldıktan sonrada, tavan sistemimiz beyaz su bazlı boya ile iki kat halinde temiz bir şekilde boyanarak İlkay hanım ve ailesine teslim edilmiştir.

Led ve Spotlu Alçıpan Tavan Sistemleri Badana ustası ekibi olarak bizlerde içinde mutlu ve sağlıklı yaşamaları dileğiyle bu güzel insanlara bizleri tercih ettikleri için sonsuz teşekkürler ediyoruz. badana ustası ekibi olarak her zaman sizlerin yanındayız.

Dekorasyon bizim işimiz. Her türlü badana boya tamirat tadilat ve komple anahtar teslimi dekorasyon işleriniz için bizleri arayabilirsiniz.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>