Laminant parke Uygulaması Ankara

Laminant parke Uygulaması Ankara
badana ustası blog
  • 2018-09-25 20:58:51
  • 1814

Laminant parke Uygulaması Ankara


En Güvenilir Laminant Parke İşçiliği. Laminant Parke Uygulaması Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar . Laminant parke, evlerinize, çağdaş ve estetik. sentetik yapıda zemin kaplama malzemeleridir. Uygulanışının, ve bakımının rahat olması, ve fiyat olarak’ta düşük maliyetli olması sebebi ile evlerde en çok rağbet edilen zemin kaplama malzemesidir.

Laminant Parke Uygulaması Nasıl Yapılır

Öncelikle evlerinizde veya iş yeri ve ofislerinizde laminant parke uygulaması yapılacaksa, zeminin tamamen yağlı, kabarmış, ve gevşek kirlerden temizlenmesi gerekmektedir.

Daha sonra zeminde betonunda veya şapında eğrilik, boşluk, çıkıntı var ise uygun sıva tamir harcı ile doldurulmalı çıkıntılar ise traşlanmalıdır.

Zemin ne kadar düz ve pürüzsüz ise laminant parke uygulaması o kadar sağlam ve uzun ömürlü olur.

Laminant parke uygulanırken zemine herhangi bir yapıştırıcı sürülmez. Kilitleme sistemi ile, fabrikasyon köşeler bir biri içine girecek, zeminin komplesinde bir sıkıştırma sağlanır.

Oda, salon ve koridor kapı geçişlerinde özel eşik profilleri kullanılarak farklı yönde döşenmiş laminant parkelere estetik bir bütünlük kazandırır.

1- Yalıtım amaçlı olarak, laminant parke uygulamasından önce zemine şilte denilen bir malzeme serilir.

2- Bu malzeme kalınlığı isteğe ve zeminin yapısına göre de değişebilir

3- Duvar kenarı süpürgelikleri ile, laminant parkenin duvarla arasında kalan boşluğu kapatılır.

4- Böylece kirlerin ve tozların bu boşluğa girmesi engellenir, ve temizliği kolaylaşır.

Laminant parke, evlerinize, hem çağdaş ve estetik bir görünüm sağlar, hemde zeminden kaynaklanan ısı kaybını engeller. Oda, salon ve koridor kapı geçişlerinde özel eşik profilleri kullanılarak farklı yönde döşenmiş laminant parkelere estetik bir bütünlük kazandırır.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>