Fayans – Seramik Uygulaması Öncesi Sonrası

Fayans – Seramik Uygulaması Öncesi Sonrası
badana ustası blog
  • 2018-09-25 23:08:45
  • 2074

Fayans – Seramik Uygulaması Öncesi Sonrası


Fayans ve seramik uygulaması esnasında, kullanılan ürünün yan malzemesi ve dekoru veya bordürü olarak kullanılan malzemeleri ile, göze çok hoş gelen ve hayal gücünüzü zorlayan uygulamalar ve teknikler.

Fayans ve seramik evlerinizin ıslak zeminleri için vazgeçilmez ve birinci derecede tercih edilen kaplama ve dekor malzemeleridir.

Son yıllarda yeni nesil fayans ve seramik ürünleri çeşitlerinde ve ölçülerinde çok büyük sıçramalar ve değişiklikler ile bu sektör bir hayli büyümüş ve gelişmiştir.

Hemen hemen her ölçüde, taba, ve duvar fayans, ve seramikleri sınırsız renk ve desende üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Fayans ve seramik uygulaması esnasında, kullanılan ürünün yan malzemesi ve dekoru veya bordürü olarak kullanılan malzemeleri ile, göze çok hoş gelen ve hayal gücünüzü zorlayan uygulamalar ve teknikler geliştirilmiştir

Fayans – Seramik Uygulaması Öncesi Yapılacak Hazırlıklar

Fayans – Seramik uygulaması yapılacak zemin düz ve duvar köşeleri gönyede olmalıdır.

Zemin yada duvar, bozuk veya eğri ise veya sıva zayıf, çürük, gevşek ise yapılacak en sağlam ve doğru iş, duvarları, binanın örülmüş tuğla duvarına kadar gevşek sıvayı kırıp komple tekrar terazisine uygun bir şekilde kum ve çimento harcıyla sıvanmasıdır.

Bu sıva uygulamasını, işinde uzman ve tecrübeli ustaların veya ekibin yapması şarttır.

Bu sıva uygulamasını, işinde uzman ve tecrübeli, ustaların veya ekibin yapması şarttır.

Zira, fayans – seramik uygulamasında alt yapı yani zemin ve yüzey, ne kadar düz ve hatasız ise fayans – seramik işi’de o kadar düzgün ve temiz olur.

Fayans seramik uygulamalarında genellikle sık sık karşılaşılan durumlardan biridir.

Eski fayanslı yüzeyi kırmak ve sıvamak her zaman her zaman mümkün olmayabilir.

fayans seramik işleri, fayans, seramik, fayans ustası, seramik ustası, fayans seramik uygulaması, fayans seramik fiyatları, fayans modelleri, fayans seramik çeşitleri, fayans seramik öncesi, fayans ve seramik, fayans seramik işi


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>