Dekorasyon

Dekorasyon
badana ustası blog
  • 2018-09-25 07:54:09
  • 537

Dekorasyon


Dekorasyon hayatın içinden gelen bir şeydir. Yaşadığımız evrenin ne kadar güzel dekore edilmiş olduğunu düşünürsek dekor etmek doğamızda var demektir.
Dekor etmek istediğimiz bazen evimiz, bazen iş yerimiz, bazen bahçemiz ve bunun gibi aklınıza gelen birçok yer olabilir.

Dekorasyon aynı zamanda çok keyifli bir iştir. Dekorasyon yaparken kişiselleştirdiğimiz ortamlardan daha da çok keyif alırız.

Dekorasyon konusunda insanlar artık daha bilgililer ve dekorasyon günümüzde ciddi anlamda insanların hizmet aldığı bir sektör haline de gelmiştir.

Hem iç alanlarda hem de dış alanlarda uygulanır.

Dekorasyon unsurlarından bazıları olan zıt renklerin kullanımı veya bir odadan başlayan koyu açık duvar renginin en son odaya gelene kadar tonlar arası geçişi sağlamak gibi unsurlar dekorasyonun temelini oluşturur.

Yer döşemeleriniz, halılarınız, duvarlarınız, mutfağınız, banyonuz, oturma odanız gibi evinizin bölümlerini bir uyum içerisinde döşemeniz evinizin pozitif enerji ile dolmasını sağlar.

Dekorasyon insanları etkiler rahatlatır yani ruhsal değişimimizi dekorasyon sağlar bundan dolayı dekorasyon işi çok önemlidir.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>