Badana Boya Öncesi Hazırlıklar

Badana Boya Öncesi Hazırlıklar
badana ustası blog
  • 2018-10-04 00:39:53
  • 307

Badana Boya Öncesi Hazırlıklar


Badana Boya Öncesi Hazırlıklar – Boya Badana Yaptırırken Dikkat Edilmesi ve Uyulması Gereken Hususlar Nelerdir ? Badana Öncesi Hazırlıklar

Badana Boya Öncesi Hazırlıklar – Badana boya yaptırmadan önce evinizde yapılması gereken hazırlıklar vardır. Bunların neler olduğunu aşağıdaki sıralamada görebilirsiniz.

1- Evimiz eşyalı ise; Öncelikle vitrin ve mutfaktaki kırılabilir cam eşyaları, (bardak, vazo, tablo) toplayıp kaldırmak en güvenilir yöntemdir.

2- Boya badana ustaları ile karşılıklı istişare edip, öncelikli olarak badana boya yapılmasını istediğiniz bölgeyi belirleyebilirsiniz.

3- Farklı uygulama yaptırmak istediğiniz yeri ve uygulamanın nasıl bir şekilde olacağını önceden ustalarımıza söylemeniz çok önemlidir.

4- Badana boya yapıldıktan sonra bütün işlere karar verip yaptırmak hem zaman kaybı hemde maliyeti arttırmaya neden olur.

5- Renk seçiminizi mümkün olduğu kadar boya badana ustalarımızla karşılıklı görüşerek karar veriniz.

6- Bu sizin için daha olumlu bir karar olacaktır. Çünkü boya ustalarımız, çoğunlukla sezonun favori renklerini, kullandıkları için ve uyum sağlayan renkleri uyguladıkları için size değişik alternatifler sunabilirler, ve buda sizin tercihlerinizin artmasına yardımcı olacaktır.

Badana boya öncesi hazırlıklar emek ve zahmet isteyen çalışmaların başlangıç noktasıdır. Bir işe başlamak, o işi yarılamak demektir temel ilkesini unutmamalıyız. Bir işe ne kadar güzel başlarsak, yapılan iş bir o kadar başarılı ve güzel sonuçlanacaktır.

Boya badana yaptırmadan önce boya tercihiniz;

1- Yaptıracağınız boya badana işinin belkide en önemli noktalarından biridir boya renk seçimi. Çünkü boya ustalarımız çok iyi olsa bile kalitesiz bir marka boya ile çalışmanız, size istediğiniz gibi canlı ve kalıcı renkler, silinebilir ve hijyenik bir ortam sağlamayabilir.

2- Boya seçimlerinizi iyi bir şekilde yaparak, boya badana yapılan ortamın güzel ve hoş bir yer haline geleceğinden ve size güzel bir görüş alanı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Badana boya yaptırmadan önce en uygun zaman;

1- Badana boya yaptırmadan önce en uygun zamanı beklemekte, badana boya işinde en güvenilir verimi sağlayacaktır.

2- Badana boya işinde en uygun zamanı beklemek size sağlıklı bir çalışma temposu ve sağlıklı bir ortam yakalamanızda size çok yardımcı olacaktır.

3- Badana boya yaptırmak hem mekanınızın ömrünü uzatır, hemde sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlar.

badana boya öncesi hazırlıklar, badana boya ustaları, badana boya yaptırırken boya markası, badana boya yaptırırken renk seçimi, badana boya yaptırmadan önce ön hazırlıklar, badana boya yaptırmadan önceki uygun zaman


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>