Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası

Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası
badana ustası blog
  • 2018-10-16 23:19:15
  • 281

Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası


Ankara’da bulunan Pursaklar ilçesi nüfusu yoğun bir ilçedir. İlçe her geçen gün gelişmektedir. İnşaat ve yapı sektöründe bölgede oldukça yoğun çalışmalar olmaktadır.

Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası ekibi Pursaklar ilçesinde hizmetler vermekte ve müşterilerine badana boya ile yaşam alanlarını renklendirmektedir.

Badana Ustası ekibi işinin ehli ustalarla 20 yılı aşkın süredir profesyonellik anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Aradığınız kriterler de ve fiyatlarda hizmet sunan Badana Ustası ekibi referanslarıyla kendini kanıtlamış bir firmadır. Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası ekibi iç cephe, dış cephe, boya badana işlerinde aradığınız her şeyi sizlere sunmaktadır.

Evlerinizi boyatırken doğru renk seçimi yapmak gerekir. Bu yüzden sizlere boya çeşitleri hakkında biraz bilgi verelim.

Boya çeşitleri;

Akrilik boyalar; koku hassasiyetiniz varsa tercih edebileceğiniz bir boyadır. Aynı zamanda sağlığa zararlı solvent içermez. Akrilik boyalar kolay temizlenir. Sadece nemli bir bezle silmeniz mümkündür.

Plastik boyalar; su ile inceltilen boyalardır. Plastik boyaların silikonlu olanlarında vardır. Silikon içeren plastik boyalar kabarma çatlama gibi durumlar yaratmaz. Fakat silinebilme özelliği yoktur.

Yağlı boyalar; bu boyalar ise kokusu yoğun olan boyalar olduğundan çocuklu ve solunum problemleri yaşayan kişilerin evlerinde kullanmaması tavsiye edilir. Bu boyanın tek bir avantajı vardır tek kat ile kapatmayı kolayca sağlayabilirsiniz. Silinebilme özelliği de vardır.

Saten boyalar; bu boyanın özelliği ise yüzey hatalarını kolaylıkla örtebilmesidir. Parlak bir görünümü vardır. Kir tutmaz ve bu özelliği sayesinde daha uzun süre kullanmak mümkündür.

Nano boyalar; bu boya türleri son teknolojinin önemli bir buluşudur. Işıkla kendini yenileme özelliğine sahiptir. Havayı zararlı gazlardan arındırır, bakterileri yok eder, ısı yalıtımı ve ısı tasarrufu sağlar.

Ankara Pursaklar Badana Boya Ustası ekibi kaliteli iş ve işçilikle günümüz son teknoloji ürünlerini kullanıp en iyi işi çıkarmak için çalışmalarını yapmaya devam etmektedir. Sıkıntısız boya işleriniz için güvenilir bir firma arıyorsanız Badana Ustası ekibi ile mutlaka tanışın.

Ekonomik açıdan bütçenizi yormayan fiyatlar arıyorsanız Badana Ustası size bu imkânı sağlamaktadır. Sitemizde bulunan teklif al butonundan ve telefon numaramızdan fiyat alabilirsiniz.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>