Ankara’da alçıpan asma tavan hizmetleri

Ankara’da alçıpan asma tavan hizmetleri
badana ustası blog
  • 2018-09-25 10:48:34
  • 805

Ankara’da alçıpan asma tavan hizmetleri


Asma tavan işleri – Alçıpan, mekanlara düz ve estetik bir görüntü veren kullanımı, kolay rahat uygulanabilen bir tavan ve duvar imalatı malzemesidir

Asma tavan işleri – İç mekanlarda, tavan uygulaması, bölme duvar uygulaması p.v.c boruları kapatma, ayrıca duvarlarda aksesuar amaçlı uygulamalarda en çok rağbet gören malzemedir.

Elif dekorasyon olarak, alçıpan adına istenilen her kalem işi profesyonel ustalar ile sorunsuz bir şekilde uygulayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alçıpan uygulama sistemleri ; asma tavan, bölme duvar, spot zemin, led tavan, tv ünitesi vb gibi uygulamaları en çok talep edilen sistemlerden dir. Her türlü asma tavan alçıpan işlerinizi özenle ve titizlikle yapıyoruz.

Alçıpan uygulama sisteminde alçıpanla beraber, kullanılan malzemeler vardır. ilk önce bu malzemeler ile alçıpanı yerleştirip vida atabileceğimiz zemin ve alt yapı gerektiği ölçülerde hazırlandıktan sonra istediğimiz alçıpan asma tavan işlemine geçilir. Asma tavan alçıpan işleri dışında’ da ayrıca her türlü komple ev, mekan tadilatı gibi hizmetler de vermekteyiz.

Elif dekorasyon olarak yaptığımız işlerde her zaman için sizlerin beğenisini ve memnuniyetini amaçlayarak çalışıyoruz.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>