Amerikan Panel Kapı Boyama

Amerikan Panel Kapı Boyama
badana ustası blog
  • 2018-10-02 10:41:49
  • 360

Amerikan Panel Kapı Boyama


Amerikan panel kapı boyama – Amerikan panel kapı nasıl boyanır – Boya işlerinde panel kapı boyama – Panel kapı fiyatları - Evlerinizde veya iş yerimizde en çok dış müdahalelere maruz kalan kısımların başında kapılar gelmektedir. Yapılan dekorasyon ve mimari uygulamalar ne kadar kusursuz olursa olsun eğer kapılarımız düzgün ve kullanışlı değil ise makanın o modern ve tarz görüntüsü hemen bozulur, bunun yanı sıra yapılan iş tamamlanmamış gözükür. Kısaca mekanlarımızda tamirat tadilat badana boya veya dekorasyon adına ne yaparsak yapalım, kapılarımız, modern ve estetik güzellikte değil ise uygulanan çalışma yetersiz olacaktır.

Eski sunta ve tahta kapılar hem bakımı zor, hemde görüntü olarak göz zevkimize fazla hitap edemedikleri için artık tercih edilmez ve kullanılmaz olmuştur.

Artık daha modern ve kullanışlı, üstelik estetik açıdan’da gayet çağdaş ve dekoratif ‘lar mekanlarımızda sıklıkla kullanılır hale gelmişlerdir. Hal böyle olunca badana boya ve dekorasyon işlerinde.amerikan panel kapıların boyası ve bakımı ihtiyacı doğmuştur.

Bu tarz kapıların 2 türlü boyama şekli vardır.

1– Selülozik boya ile boyama ( Atölye ortamında )

2– Su bazlı ve sentetik hazır boya ile boyama.

Bu yöntemlerden ilki olan selülozik boya ile boyama işi, hem uzun ve maliyetli olması hemde demontaj ve montaj uygulamaları gerektirdiği için fazla tercih edilmektedir.

İkinci yöntem olan yerinde vede su bazlı, yada sentetik bazlı hazır boya ile boyama usulü daha yaygın ve düşük maliyetlidir.

Badana ve boya ustaları önceleri amerikan panel kapıları boyanamazken artık boya firmalarının piyasaya sürdüğü özel panel kapı boyaları ile bu kapılar gayet düzgün ve şık bir şekilde fırça ve rulo yardımı ile boyanabilmektedir. Her renkteki kapılar bu boyalar ile rahatça boyanabilmektedir, renk değişimi yapılabilmektedir.

Artık evlerinizin en göz önünde ve en çok kullanılan kısımları olan amerikan panel kapılarınız’da badana boya ustalarının mahareti ve becerikli elleri ile renkleniyor ilk günkü gibi şık ve estetik görüntülerine tekrar kavuşmuş oluyorlar.

Badana ustası ekibi olarak bizler her türlü dekorasyon işlerinizde olduğu gibi amerikan panel kapılarınızın boya işlerinde’de sizlerin hizmetinizdeyiz.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>