Alçıpan Asma Tavan Sistemleri Ankara

Alçıpan Asma Tavan Sistemleri Ankara
badana ustası blog
  • 2018-09-25 21:15:24
  • 1928

Alçıpan Asma Tavan Sistemleri Ankara


Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.

Asma tavan nedir ?

Asma Tavan mevcut tavanın altına bir tavan yapmaya denir.Asma tavan kimi zaman dekoratif bir görünüm sağlamak için alçıpan ,tas yünü, metal tavan,suntalam,gibi malzemelerden yapılır.

Ankara da uyguladığımız asma tavan modelleri , alçıpan tv ünitelikler , asma tavan letlikler , asma tavan gergi tavan modelleriyle , müşterilerimize Elif Dekorasyon Yapı garantisiyle evinize yeni hava katıyoruz.

Alçıpan (Asma tavan) fiyatları için arayınız.

Asma tavan tasarımları kategorisinde, birbirinden farklı maliyetlerde ve şekillerde bir çok tavan dekorasyonları uygulanmaktadır. Bu tavan dekorasyon ve tasarımları arasından bütçenize en uygun, zevkinize hitap eden ve mekana uyumlu olan asma tavan modellerini seçmek ve diğerlerini elemek tecrübe ve bilgi gerektirmektedir.

Asma tavan sistemi tavan dekorasyonunda sıkça karşılaşılan ve de geleneksel olarak galvaniz saclı profillerin üzerine alçıpan malzemesi uygulanarak yapılan alçıpan asma tavan sistemi uygulaması dekorasyon tasarımlarının miheng taşı gibidir.

Yaygın olarak ev,ofis,iş yeri ve toplantı salonu gibi özellikle dekorasyon bazlı şık ve estetik bir görünümün arzu edildiği alanlarda kullanılmaktadır.

Tavanda kullanıldığı gibi son zamanlarda duvar dekorasyonlarında da 3d görünüm elde edilebilmesi adına salonlarda tv ünitesi uygulamaları,toplantı salonu gibi mekanlarda mini kitaplık vazoluk tasarımı ve mağazalarda ise teşirlik raf şeklinde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle son dönemin trendlerin den olan gergi tavan sistemi ile uygulandığın da harika tasarıma sahip şık mekanlar ortaya çıkmaktadır.


Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Badana Ustası

Estetik ve Uzmanlığın Buluşması... Ücretsiz fiyat teklifi almak için Tıklayın >>>